Altány, zastřešení teras, přístřešky

590262bf116e7cc

ilustrační foto

Hliníkové systémy AluMistr vynikají širokou škálou uplatnění a maximální variabilitou konstrukčních řešení. Systémy je možné použít pro altány, přístřešky rodinných domů a různé atypické tvary výklenků či přístaveb rodinných domů, chat, chalup nebo komerčních objektů. V interiérech si systémy našly uplatnění především v podobě dělících příček, posuvných stěn šatních skříní či sprchových zástěn. Maximální variabilita systémů AluMistr vychází z mnoha možností konstrukčních řešení, stejně jako z velkého množství variant různých provedení. Každý z těchto produktů je originál, vždy přizpůsobený technickému řešení daného objektu a požadavkům zákazníka. Součástí nabízeného sortimentu jsou i hliníkové otevíravé dveře Millennium 2000, které je možné zabudovat do kteréhokoli z rámových systémů AluMistr.

Hliníkové altány, zimní zahrady

Altány, jakožto prosklené přístavby rodinných domů podobné zimním zahradám či verandám, dokáží díky kombinaci subtilních hliníkových profilů a skla propojit obytný prostor s okolní přírodou a vytvořit tak příjemné místo k odpočinku. Vzhled, tvar a funkce těchto hliníkových konstrukcí vychází vždy z naprosto individuálních požadavků zákazníka na vzhled, barvu, velikost, provedení, umístění, apod. Tyto typy hliníkových konstrukcí jsou tvořeny převážně rámovými systémy AluPlus, AluCombi, AluTerm a AluFlexi rámový. Možnosti výplní rámových systémů AluPlus, AluCombi a AluFlexi rámový jsou mimo různých typů skla rozšířeny o polykarbonáty a plasty do tloušťky 9 mm. Rámový systém AluTerm se vyznačuje lepšími izolačními vlastnostmi díky plastovým prvkům v hliníkových profilech a využití izolačního dvojskla. Pro horní, otevíravou, část zaskleného prostoru lze však využít i bezrámové systémy AluVista, AluVerso a AluFlexi bezrámový. Možnost zabudování hliníkových otevíravých dveří Millennium 2000.

Přístřešky

ilustrační obrázek

ilustrační foto

Rámový systém AluPlus je rovněž využíván pro jakékoliv konstrukce, jejichž předností by měla být vzdušnost, jednoduchost, funkčnost a estetický vzhled. Nejčastěji se používá pro zastřešení domovních vchodů, zasklení prostoru zádveří, apod. Pro střešní výplň se nejčastěji používají různé typy polykarbonátů a skla.