HELUZ – Komíny, komínové systémy

Komín je důležitou součástí každého domu, která významně ovlivňuje provozní bezpečnost a účinnost topné soustavy, ekonomiku vytápění a standard bydlení. Kvalitní komínový systém dokáže přispět ke komfortu a pohodlí v celém domě. Hledáte do vašeho domu vhodný komín? Odpovědí jsou komíny HELUZ! Ať se chystáte stavět, nebo rekonstruovat, můžete vybírat z komínů a komínových systémů které lze postavit rychle, jednoduše a levně. Komínový systém obsahuje všechny prvky a příslušenství, které jsou pro jeho správnou funkci nezbytné.

Proč zvolit komíny HELUZ? Především nabízí komplexnost celého systému. Připraví pro vás veškeré prvky a příslušenství, které jsou nezbytné pro správnou funkci každého komínu od podkladové desky až k nadstřešní části. Kompletní komín vám tak přináší v jedné dodávce. Komínové systémy HELUZ jsou díky unikátním cihelným komínovým tvarovkám vhodné nejen pro cihlové domy, ale i pro stavby z jiných materiálů a rekonstrukce staveb. Tyto tvarovky zajišťují především vysoký tepelný odpor oproti běžným materiálům komínového pláště, čímž se výrazně snižují tepelné ztráty objektů komínovým tělesem. Výhodou komínových systémů je také jejich velmi snadná montáž formou stavebnice. Veškeré komponenty komínů jsou vyrobeny tak, aby do sebe přesně zapadaly. Při stavbě tak nejsou také potřeba žádné speciální zdící přípravky. Unikátní broušené cihelné tvarovky jsou spojovány lepicí maltou zajišťující vysokou přesnost zdění a šetří čas výstavby. Vlastní montáž komínu je jednoduchá, úsporná a rychlá. Komínové systémy jsou také velmi variabilní. Je možné postavit komínové těleso s libovolným počtem průduchů a typů vnitřních vložek. Řešení nadstřešních částí, pro nadstřešní části komínů, nabízí mnoho variant řešení, stačí si vybrat. Komíny lze bez obav použít pro všechny druhy paliv, a všechny druhy spotřebičů.

Pouze komínové systémy, jejichž prodej doprovází nadstandardní servis, přináší svým uživatelům očekávaný efekt. Proto společnost nabízí svým zákazníkům i řadu služeb, mezi něž patří odborné poradenství, specialisté vám připraví cenovou nabídku, poradí s výběrem komínu, spočítají spalinovou cestu nebo pomohou s výběrem revizního technika. Nabízí také školení pro montážní firmy.

Více informací k jednotlivým systémům najdete zde.